zaloguj si─Ö   |    zarejestruj si─Ö   |    mapa strony   |
Aby przenie┼Ť─ç wiadomo┼Ťci do wybranej podkategorii - kliknij jej nazw─Ö

Mistrzostwa Gimnazjum w Piłce Siatkowej

21.12.2016

W rozegranych w sobot─Ö 17 grudnia mistrzostwach gimnazjum w pi┼éce siatkowej uczestniczy┼éy 4 zespo┼éy, w tym jeden z┼éo┼╝ony wy┼é─ůcznie z dziewcz─ůt klasy pierwszej. Zdecydowanym faworytem tych rozgrywek by┼é zespó┼é SKRA ZIEMIA w sk┼éadzie: Krzysztof Banaszak, Adam Majchrzak, Sebastian Gajewski i Maciej L┼▒ck. W ca┼éym turnieju dru┼╝yna ta nie przegra┼éa nawet jednego seta i pewnie wygra┼éa ca┼éy turniej.
Wiele emocji przyniós┼é pojedynek decyduj─ůcy o drugim miejscu, w którym zmierzy┼éy si─Ö zespo┼éy SKRY KOSMOS i CHICKENY. Po dwóch setach by┼é remis, wi─Öc o ko┼äcowym wyniku zadecydowa┼é tie-break, którego na przewagi wygra┼éy CHICKENY.

przebieg zawodów:
Mendeski – Skra Kosmos 0:2
Chickeny – Skra Ziemia 0:2
Mendeski – Chickeny 0:2
Skra Kosmos – Skra Ziemia 0:2
Mendeski – Skra Ziemia 0:2
Skra Kosmos – Chickeny 1:2

ostateczna klasyfikacja:
1. SKRA ZIEMIA - Krzysztof Banaszak, Adam Majchrzak, Sebastian Gajewski, Maciej L┼▒ck 9 pkt.
2. CHICKENY – Micha┼é Kryszak, Rados┼éaw Smarzyk, Kewin Adamczewski, Dawid Baszkiewicz 5 pkt.
3. SKRA KOSMOS – Kamil Roszak Dawid Szczepankiewicz, Jakub Kabaci┼äski, Robert Paluszy┼äski 4 pkt.
4. MENDESKI – Maria ┼üopuch, Nikola Konopka, Ro┼╝a Mrówczy┼äska, Katarzyna Kosiak 0 pkt.

galeria mistrzów gimnazjum:
2001/02 – GALAXIA – Karol Kubiak, Karol Kramkowski, Maciej Rybicki, Pawe┼é Nowak, Pawe┼é Lepczy┼äski, Marek Ficer
2002/03 – SLUMSY – Karol Kubiak, Pawe┼é Nowak, Maciej Rybicki, Pawe┼é Lepczy┼äski
2003/04 – KINDER BOLONIA – Szymon Rezulak, Marek Ficer, Karol Sajna, Arkadiusz Bartz
2004/05 – MALCZIKI – Krzysztof B┼éaszczyk, Piotr Skibiszewski, Jacek Rybicki, Grzegorz Brzewi┼äski
2005/06 – JAMOCH┼üONY – Marek Durski, Przemys┼éaw Krzywi┼äski, Mateusz Kramkowski, Patryk Kasprzak
2006/07 – ┼╗ABIDASY – Przemys┼éaw Kubaszewski, Mateusz Kramkowski, Marek Durski, Dawid Adamczewski
2007/08 – NODIS – Tomasz Skrzypek, Adam Gorzela┼äczyk, Krzysztof Ostajewski, Micha┼é Nowakowski
2008/09 – KOLEJORZ – Kamil Sta┼äczak, Damian Adamczewski, Hubert Luck, Damian Likowski
2009/10 – GOLDEN BOYS – Piotr Kubaszewski, Sebastian Goi┼äski, Janusz Malendowicz, Mateusz Kasprzak
2010/11 – SKLERY – Dariusz Zieli┼äski, Kamil Nowak, Miko┼éaj ┼üuczak, Artur Lange
2011/12 – MAJSTER – Mateusz Miku┼éa, Micha┼é Poniedzia┼éek, Marcin Barszcz, Miko┼éaj ┼üuczak
2012/13 – CZIPENDAYSY – Miko┼éaj ┼üuczak, Piotr Skrzypi┼äski, Adrian Szeszycki, Pawe┼é Brzewi┼äski
2013/14 – NAJLEPSI – Julia Skrzypi┼äska, Emil Rozmarynowski, Monika Roszak, Maciej Po┼╝yczek, Daniel Barszcz
2014/15 - MAJTASY – Daniel Barszcz, Miko┼éaj Powa┼éa, Hubert Kryszak, S┼éawomir Zalewski
2015/16 - GOLASY – Hubert Goi┼äski, Szymon Schillak, Mateusz Gumienny, Aleksander Kryszak
2016/17 - SKRA ZIEMIA - Krzysztof Banaszak, Adam Majchrzak, Sebastian Gajewski, Maciej L┼▒ck

« inne aktualno┼Ťci