zaloguj si─Ö   |    zarejestruj si─Ö   |    mapa strony   |
Aby przenie┼Ť─ç wiadomo┼Ťci do wybranej podkategorii - kliknij jej nazw─Ö

Uczniowie ZSP w Orchowie

LISTA KLASY I

ZSP SZKO┼üA PODSTAWOWA IM. W┼üADYS┼üWA LORKIEWICZA    W ORCHOWIE

ROK SZKOLNY 2016/2017 ROCZNIK 2010

L.P NAZWISKO I IMI─ś  UCZNIA

  1. Cierzniewski Franciszek
  2. Gumienna  Aleksandra
  3. Paluszynski Arkadiusz
  4. Tubacka Oliwia
  5. Waliszewski Jakub

Wychowawca klasy: mgr Maria Maciejewska

ch┼éopców-3

dziewczynek-2

LISTA KLASY II A
ZSP SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA LORKIEWICZA
W ORCHOWIE

ROK SZKOLNY 2016/2017 rocznik 2009

L.P. NAZWISKO I IMI─ś IMIONA UCZNIA
1. Adamczewski Jakub 
2. B─ůkowski Franciszek 
3. Czernek Mateusz   
4. Furche Stanis┼éaw 
5. Gajewska Lilianna 
6. Glanc Aleksandra 
7. Jastrz─ůb Aleksander 
8. Kierzek Aleksandra 
9. Kustra Emilia 
10. Kwiatkowski Szymon 
11. Owczarzak Karina 
12. Tomaszewska Wiktoria 
13. Tomczak Maciej 
14. Wolkiewicz Micha┼é 

Wychowawca klasy mgr El┼╝bieta Konopa

Ch┼éopców: 8
Dziewczynek: 6

LISTA KLASY II B
ZSP SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA LORKIEWICZA
W ORCHOWIE
ROK SZKOLNY 2016/2017 rocznik 2008, 2009

L.P. NAZWISKO I IMI─ś IMIONA UCZNIA 
1. Banaszak Katarzyna  
2. Banaszak Wojciech 
3. Kraska Jakub
 
4. Maciejewski Marcel   
5. Nawrocka Maja    
6. Nowak Zuzanna   
7. Pieszczyk Maciej   
8. Ratajczak Hubert 
9. Stefaniak Dominika    
10. ┼Ümigiel Julia   
11. ┼Üwi─ůtek Nikola   
12. Tomaszewski Kacper    

Wychowawca klasy mgr Maria Wietrzykowska

Ch┼éopców: 6
Dziewczynek: 6


LISTA KLASY III A
ZSP SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA LORKIEWICZA
W ORCHOWIE
ROK SZKOLNY 2016/2017 rocznik 2008

L.P. NAZWISKO I IMI─ś IMIONA UCZNIA 
1. Banaszak Angelika   
2. Cierzniewska Zuzanna  
3. Ciesielski Bartosz  
4. Górna Martyna  
5. Górny Igor   
6. Horbi┼äski Piotr 
7. Kraska Wiktoria Anna  
8. Mielcarek Dawid   
9. Miku┼éa Micha┼é   
10. Polak Aleksandra   
11. Smykowski Oskar  
12. Nalazek Gabriela   
13. Szeszycka Maja Aleksandra 


Wychowawca klasy mgr Jania Nowak

Ch┼éopców: 6
Dziewczynek: 7


LISTA KLASY II B
ZSP SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA LORKIEWICZA
W ORCHOWIE
ROK SZKOLNY 2016/2017rocznik 2007

L.P. NAZWISKO I IMI─ś IMIONA UCZNIA
1. Chojnacki Marcel   
2. Dzikowska Dominika   
3. Gumienny Patryk W┼éadys┼éaw   
4. Ku┼Ťmirek Martyna 
5. Ma┼éek Cyprian  
6. Nawrocka Nikola 
7. Nowak Szymon   
8. Obecna Wiktoria 
9. Paluszy┼äski Adam 
10. Poniedziałek Radomir
11. Siuda Sara Joanna   
12. Szeszycka Julia   
13. Szumigała Bartosz
14. Talaczy┼äska Sara   
15. Tubacka Olga 
16. Waliszewski Bartosz  
17. Wawrzyniak Blanka   
18. Wojci┼äski Mateusz Wiktor   
19. Wróblewski Oliwier Tadeusz 
     
Wychowawca klasy mgr Anna Szafrańska


Ch┼éopców: 11
Dziewczynek: 9


LISTA KLASY IV
ZSP SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA LORKIEWICZA
W ORCHOWIE
ROK SZKOLNY 2016/2017 rocznik 2006

L.P. NAZWISKO I IMI─ś IMIONA UCZNIA 
1. B─ůkowski Jakub   
2. Berna┼Ť Oliwia 
3. Fus Julia   
4. G┼éowska Aneta  
5. Greficz Martyna 
6. Guzik Artur 
7. Horbi┼äski Damian 
8. Kasprowicz Martyna  
9. Korbaczy┼äska Wiktoria 
10. Krasi┼äski Adrian   
11. Kraska Mateusz   
12. Kryszak Miko┼éaj   
13. Kuczy┼äski Adrian  
14. Ku┼Ťmirek Wojciech   
15. Kwiatkowska Oliwia  
16. Malczewski Kacper  
17. Ró┼╝alski Filip
18. Rybarczyk Piotr   
19. Talaczy┼äski Bartosz   
20. Walichnowska Martyna 


Wychowawca klasy mgr Iwona Waleriańczyk


Ch┼éopców: 12
Dziewczynek: 8

LISTA KLASY V
ZSP SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA LORKIEWICZA
W ORCHOWIE
ROK SZKOLNY 2016/2017 rocznik 2005


L.P. NAZWISKO I IMI─ś IMIONA UCZNIA 
1. Banaszak Kacper 
2. Berna┼Ť Stanis┼éaw   
3. Chojnacki Kacper   
4. Chwi┼éka Jakub   
5. Horbi┼äski Dawid   
6. Korbaczy┼äski Pawe┼é   
7. Krzywi┼äski Norbert Pawe┼é   
8. Lewandowska Julia  
9. Nawrocka Marta 
10. Siera Maria   
11. Starus Wiktor   
12. Szczepankiewicz Malwina  
13. Szeszycki Kamil  
14. Szubert Martyna  
15. ┼Ümigiel Oliwia   
16. ┼Üwiatowa Julia Agnieszka   
17. Tomaszewska Ewelina 
18. Tubaczka Aleksandra  
19. Zawada Patryk 
20. W─ůsowicz Karolina

Wychowawca klasy mgr Lucyna Malicka


Ch┼éopców: 10
Dziewczynek: 10

LISTA KLASY VI
ZSP SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA LORKIEWICZA
W ORCHOWIE
ROK SZKOLNY 2016/2017 rocznik 2004


L.P. NAZWISKO I IMI─ś IMIONA UCZNIA 

1. Andrzejewski Maciej  
2. Bu┼éakowska Agata   
3. Chwi┼éka Justyna   
4. Fus Kinga Agnieszka  
5. G┼éowski Jakub   
6. Gumienny Jakub Piotr  
7. Kasprowicz Wojciech   
8. Krenc Kacper  
9. Kwieci┼äska Nicola   
10. Napieralska Julia Kinga  
11. Nowak Kinga   
12. Ogrodowicz Zuzanna   
13. Popowska Klaudia  
14. Popowski Daniel   
15. Powa┼éa Korneliusz  
16. Raczy┼äski Dawid  
17. Rafalski Patryk   
18. Ró┼╝alski Patryk   
19. Szczepankiewicz Krzysztof  
20. Tomaszewska Oliwia  
21. Tomaszewski Pawe┼é  
22. Witkowski Igor S┼éowikowo   
23. Wojciechowski Wojciech   
24. Wo┼║niewicz Sebastian  
25. Żywczewski Hubert Paweł

26.


Wychowawca klasy mgr Anna Spychalska
Ch┼éopców: 17
Dziewczynek: 9

LISTA KLASY I
GIMNAZJUM IM. POWSTA┼âCÓW WIELKOPOLSKICH 1918/1919 W ORCHOWIE
ROK SZKOLNY 2016/2017 rocznik 2003


L.P. NAZWISKO I IMI─ś IMIONA UCZNIA
1. Dobosiewicz Jakub 
2. Egiert Edyta   
3. Gajewska Julia   
4. Grz─ůdziela Julia   
5. Guzik Wiktoria

6. Konopa Bartosz 
7. Konopka Nikola Weronika  
8. Kosiak Katarzyna Sara  
9. Kostrubiec Aleksandra   
10. Kraska Julia Magdalena   
11. Lange Katarzyna  
12. ┼üojewska Weronika   
13. ┼üopuch Maria Urszula   
14. Maciejewska Julia   
15. Marosz Julia   
16. Mrówczy┼äska Ró┼╝a 
17. Rewers Bartosz 
18. Sajna ┼üukasz   
19. Szczepa┼äska Oliwia  
20. Szyma┼äski Szymon  
21. ┼Üwiatowy Kacper   
22. Tomaszewski Jakub 

Wychowawca klasy mgr Małgorzata Pożyczek

Ch┼éopców: 7
Dziewczynek: 15

LISTA KLASY II
GIMNAZJUM IM. POWSTA┼âCÓW WIELKOPOLSKICH 1918/1919 W ORCHOWIE
ROK SZKOLNY 2016/2017 rocznik 2002


L.P. NAZWISKO I IMI─ś IMIONA UCZNIA

1. Adamczewski Kewin
2. Błaszkiewicz Dawid
3. Chojnacka Marta
4. Cie┼Ťlicka Aleksandra
5. Durski Bartosz
6. Greficz Oliwia
7. Korbaczyński Grzegorz
8. Kryszak Michał
9. Krzywińska Agata
10. Mi┼Ťkiewicz Aleksandra
11. Rybarczyk Sylwia
12. Smarzyk Radosław
13. Szafrański Tomasz
14. Talaczyński Mikołaj
15. Tomaszewska Kamila
16. Tubacka Julia
17. W─ůsowicz Maciej
18. Wieczorkowska Marcelina
19. Wiszniowski Tomasz
20. Witkowska Wiktoria

Wychowawca klasy – mgr Beata Pruss

Ch┼éopców: 10
Dziewczynek: 10

LISTA KLASY III

GIMNAZJUM IM. POWSTA┼âCÓW WIELKOPOLSKICH 1918/1919 W ORCHOWIE
Rok szkolny 2016/2017

1. Banaszak Krzysztof
2. Chudy Wiktor
3. Cie┼Ťlewicz Maja
4. Gajewski Sebastian Hubert
5. Glanc Olga
6. Głowska Natalia
7. Kabacińska Oliwia
8. Kabaciński Jakub
9. Kope─ç Kinga
10. Korbaczyńska Anna
11. Kryszak Karol

12. Krenc Daniel
13. Kujawa Patrycja
14. Lück Maciej
15. Majchrzak Adam
16. Nowak Dominik
17. Paluszyński Robert
18. Ratajewska Katarzyna
19. Roszak Kamil
20. Rutkowska Julita
21. Siera Marcelina
22. Szczepankiewicz Dawid
23. Szubert Natalia
24. W─ůsowicz Miko┼éaj

25. Wieczorkowski Adrian
26. Wi┼Ťniewski Kacper
27. Witkowska Weronika

28. Wojciechowski Bartosz
29. Ziemba Zuzanna Weronika
30. ┼╗ywczewska Natalia Maria
31. Tomaszewska Julia

Wychowawca klasy – mgr Justyna Paluch

Ch┼éopców: 16

Dziewczynek: 15